flash

نرم افزار اجرای فایل های فلش 

 این نرم افزار  یک استاندارد وب بسیار قوی از شرکت ادوبی برای ساخت و انتشار انواع فایل‌های تصویری و فرمت های فلش است، این برنامه به شما این امکان را می دهدکه بتوانید فایل‌های ویدئویی فلش را در اینترنت و دستکتاپ اجرا کنید، امروزه بیش از 450 میلیون نفر با استفاده از این تکنولوژی و این نرم افزار انواع بازی‌های تحت وب، فیلم‌های آموزشی و فعالیت‌های تجاری خود را اجرا و مشاهده می کنند بصورت  ساده این برنامه به کاربر اجازه می‌دهد تا فایل‌های طراحی و ساخته شده در برنامه Adobe Flash را اجرا کند.
به همین دلیل بخش عمده‌ای از فایل‌های چندرسانه‌ای که در اینترنت وجود دارد برای نمایش بر روی مرورگر به برنامه‌های Flash Player و Shockwave Player نیاز دارند. این نرم افزار به شما این امکان را می هد که فایل‌های فلش را در محیط ویندوز و همچنین مرورگرهای اینترنتی مختلف اجرا کنید. بدین ترتیب می‌توانید انواع فایل‌های فلش را در محیط ویندوز به سادگی اجرا کنید و همچنین سایت‌هایی که در آن‌ها از فیلم های فلش استفاده شده را به صورت کامل مشاهده نمایید.
این دو نرم افزار  هر دو ساخت کمپانی ادوبی می‌باشند، اما هدف از تولید آن‌ها متفاوت بوده است.  نرم افزار Shockwave Player زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که نیاز به تبادل عملکرد بین طراح و کاربر باشد مانند انجام بازی یا ساخت فیلم آموزشی و مواردی از این دست، که این گونه از فایل‌ها در قالب فایل SWF منتشر می‌شوند؛ در این حال دیگر امکان استفاده از Flash Player نبوده و باید حتماً Shockwave Player بر روی سیستم شما نصب باشد تا برنامه مورد نظر اجرا شود.
در صورتی که Flash Player زمانی استفاده می‌شود که صرفاً یک فایل فلش تصویری وجود دارد و هدف این است که آن فایل به کاربر نمایش داده شود و هیچ گونه تبادلی بین کاربر و طراح صورت نگیرد، این گونه عناصر که معمولاً با پسوند FLV شناخته می‌شوند برای اجرا نیاز به برنامه Flash Player دارند که می‌توانید آن را نیز دانلود و نصب نمایید

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار Adobe Flash Player:
- پشتیبانی از مرورگرهای مختلف اینترنت با نصب ورژن ها مختلف برنامه
- پشتیبانی از انواع نسخه‌های ویندوز
- امکان اجرای فایل‌های فلش در محیط ویندوز و مرورگر.

معرفی نسخه‌های عرضه شده Adobe Flash Player:
شرکت Adobe برای پشتیبانی از تمام مرورگرها، برنامه Flash Player را در قالب دو نسخه کلی منتشر می‌کند.

تفاوت نسخه‌های ActiveX با Plugin:
نسخه ActiveX برنامه مخصوص مرورگر اینترنت اکسپلورر و مرورگرهایی است که بر پایه آن نوشته شده‌اند مانند Maxthon یا Avant.
درصورتی که  نسخه‌ Plugin مخصوص مرورگرهایی است که قابلیت اضافه کردن Plugin ها را دارا می‌باشند مانند Firefox.

توجه: مرورگرهای جدیدتر مانند Google Chrome و یا Opera نیازی به Adobe Flash Player ندارند چرا که این مرورگرها برنامه Flash Player را در داخل خود به صورت پیش فرض و نصب شده دارند و با هر بار انتشار نسخه جدید، برنامه Flash Player درون آن‌ها نیز آپدیت می‌شود در نتیجه به صورت کاملاً مستقل کار می‌کند.

معرفی Uninstaller برنامه:
موردی که اکثر کاربران به آن توجه نمی‌کنند بحث بروزرسانی نرم افزارها است مخصوصاً وقتی که تغییرات اساسی در برنامه صورت می‌گیرد همچنین کاربران به مشکلاتی که ممکن است در حین بروزرسانی رخ دهد نیز توجهی ندارند.
این برنامه همانند سایر برنامه‌های Adobe یک Uninstaller یا «حذف کننده» نیز دارد که این برنامه کوچک قادر است تا تمامی نسخه‌های قدیمی این برنامه و موارد بر جای مانده در سیستم را به کلی حذف کرده و سیستم را پاک سازی نماید.
اجرای این برنامه قبل از نصب هر نسخه جدید کمک می‌کند تا تداخل نسخه‌ها کمتر شود و احتمال خرابی و سایر موارد را بسیار کاهش دهد.
در نتیجه پیشنهاد می‌شود قبل از نصب نسخه جدید، ابتدا Uninstaller برنامه (که در بسته قرار داده شده برای دانلود موجود است) را یک بار اجرا نموده و مراحل آن را ادامه دهید و سپس نسخه جدید را نصب کنید.
این نکته را به یاد داشته باشید که قبل از حذف یا نصب نسخه جدید این برنامه حتماً تمامی مرورگرهای سیستم خود را ببندید.

 

 

  شرکت سازنده: Adobe
  حجم فایل: 18.2 + 18.7 مگابایت
  تاریخ انتشار: 94/4/14

منبع: آموزشگاه طرحستان

 

 

 

   راهنمای نصب

   1. ابتدا نرم افزار را دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید.

   2. تمامی مرورگرهای خود را ببندید.

   3. فایل Uninstaller را اجرا نموده و مراحل آن را تا انتها ادامه دهید.

   4. فایل‌های Setup هر دو نسخه را تک تک اجرا نموده و مراحل نصب را دنبال کنید.

   5. حالا می‌توانید مرورگرهای خود را باز کرده و استفاده کنید.

 

 

 

   لینک های دانلود

     نسخه مخصوص مرورگر Internet Explorer و سایر مرورگرهای بر پایه آن.

    دانلود - نسخه‌ی ActiveX‏ - 18.25 مگابایت

     نسخه مخصوص دیگر مرورگرها مانند Firefox و سایر مرورگرهای بر پایه NPAPI.
    دانلود - نسخه‌ی NPAPI‏ - 18.76 مگابایت

    نسخه مخصوص دیگر مرورگرها مانند Chrome و سایر مرورگرهای بر پایه PPAPI.

    دانلود - نسخه‌ی PPAPI‏ - 17.9 مگابایت

 

 


  رمز فایل :WWW.Tarhestan.org

 

تابلوی اعلانات

 • دانلود بروشور +

    اطلاعات بیشتر
 • عضویت در کانال تلگرام +

  عضویت در کانال تلگرام         https://telegram.me/tarhestaniha   لینک ورود مستقیم به شبکه آموزشگاه طرحستان  https://telegram.me/joinchat/Bus-eTzM7ZpeeOYz-A5lfQ اطلاعات بیشتر
 • کانال های اینستاگرام +

  **دپارتمان انیمیشن **دپارتمان گرافیک **دپارتمان طراحی داخلی **دپارتمان طراحی لباس **دپارتمان خوشنویسی **دپارتمان مهارت کار دانش **دپارتمان آبرنگ **دپارتمان طراحی اطلاعات بیشتر
 • رزرو رایگان +

  جهت رزرو رایگان دوره مورد نظر خود فرم زیر را تکمیل فرمایید. چرا رزرو رایگان؟ 1- پس از تکمیل فرم اطلاعات بیشتر
 • 1

عضویت در خبرنامه