نکاتی درباره دوره طراحی لباس در آموزشگاه طرحستان

در ویدیوهای زیر استاد فتحی سعی کرده اند تا مطالبی را در خصوص دوره طراحی لباس در آموزشگاه طرحستان و مشاغلی که ممکن است در آینده بعد از طی دوره طراحی لباس در آموزشگاه طرحستان  به آنها دست پیدا کنید را معرفی می کند.

شما می توانید برند خود را ثبت و مزون خود را راه اندازی کنید و یا اینکه طراحی لباس مشاغل مختلف مانند سازمان و ارگانها و یا کارخانجات و غیره را طراحی کنید.

طراحی لباس یکی از پردرآمدترین شغلهای حال حاضر دنیاست و در صورت تلاش  وپشتکار زیاد می توانید درآمد خوبی از این رشته داشته باشید.

 همچنین علاقه مندانی که بعد از طی دوره سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار خود را ندارند می توانند با استخدام در مزون های لباس های عروس ، لباس  های شب  ولباس کودک و تولیدی هایی که تولید مانتو دارند  استخدام شوند ویا اینکه طرح های خود را بفروش برسانند وکسب درآمد کنند . 

همچنین می توانند در شوهای لباس با همکاری سایر طراحان شرکت کرده و طرح های خود را به نمایش بگذارند و نیازی به سرمایه گذاری زیادی ندارد.

اطلاعات بیشتر در خصوص دوره طراحی لباس

ویدئو شماره یک استاد فتحی

ویدئو شماره دواستاد فتحی

 

مشاوره رایگان


با شرح سوال یا مشکل خود در زمینه انتخاب هر یک از دوره ها از ما مشاوره رایگان بخواهید
نام
Invalid Input
ایمیل (*)
لطفا آدرس ایمیل صحیح وارد کنید
مقطع تحصیلی (*)
لطفا مقطع تحصیلی را واردکنید
دوره (*)
Invalid Input
توضیحات
Invalid Input
تلفن همراه (*)
Invalid Input

تابلوی اعلانات

 • دانلود بروشور +

    اطلاعات بیشتر
 • عضویت در کانال تلگرام +

  عضویت در کانال تلگرام         https://telegram.me/tarhestaniha   لینک ورود مستقیم به شبکه آموزشگاه طرحستان  https://telegram.me/joinchat/Bus-eTzM7ZpeeOYz-A5lfQ اطلاعات بیشتر
 • کانال های اینستاگرام +

  **دپارتمان انیمیشن **دپارتمان گرافیک **دپارتمان طراحی داخلی **دپارتمان طراحی لباس **دپارتمان خوشنویسی **دپارتمان مهارت کار دانش **دپارتمان آبرنگ **دپارتمان طراحی اطلاعات بیشتر
 • رزرو رایگان +

  جهت رزرو رایگان دوره مورد نظر خود فرم زیر را تکمیل فرمایید. چرا رزرو رایگان؟ 1- پس از تکمیل فرم اطلاعات بیشتر
 • 1

عضویت در خبرنامه